Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Media
Jesteś tu: Media > Polski

Projekt badawczy zespołu prof. I. Hejduk z finansowaniem NBP

Projekt „Metody identyfikacji, pomiaru, zarządzania danymi o ryzyku oraz nowe ramy regulacji makroostrożnościowych dla instytucji shadow banking w Polsce” zespołu prof. Ireny Hejduk (dr Łukasz Prorokowski i dr Paulina Roszkowska) uzyskał finansowanie w ramach VIII konkursu NBP na projekty badawcze.

więcej

Aula I im. Jerzego Z. Holzera

W grudniu 2016 roku Senat SGH podjął decyzję o nadaniu imienia prof. Jerzego Z. Holzera Auli I znajdującej się w budynku głównym uczelni. 15 lutego odbyło się spotkanie poświęcone Profesorowi i odsłonięcie tablicy pamiątkowej.

więcej

Konferencja prasowa IRG SGH i KPF

9 lutego 2017 r. odbyła się kolejna, cokwartalna konferencja IRG SGH i KPF. Tematyka konferencji (m.in.): Koniunktura w polskiej gospodarce oraz analiza sytuacji na rynku Consumer Finance.

więcej

Barometr koniunktury IRG SGH (BARIRG). I kwartał 2017

Niewielka poprawa koniunktury w I kwartale 2017

więcej

„Polityka publiczna a kapitał ludzki" - konferencja

Zapraszamy do uczestnictwa w cyklicznej konferencji naukowej pt. „Polityka publiczna a kapitał ludzki” In memoriam prof. Janiny Jóźwiak, która w roku akademickim 2016/17 i następnych będzie prowadzona przez Instytut Gospodarstwa Społecznego Kolegium Ekonomiczno-Społecznego SGH wspólnie z Fundacją Rektorów Polskich. Pierwsza edycja konferencji odbędzie się w dniu 3 marca 2017 roku.

więcej

prof. Cezary Wójcik: Polska powinna czerpać z doświadczeń...

Polska powinna czerpać z doświadczeń innowacyjnych krajów

więcej

Dr Piotr Maszczyk: Przepis na nowe emerytury

Musimy zreformować polski system emerytalny w taki sposób, by był on w stanie zapewnić choćby minimalną emeryturę ze środków publicznych wszystkim obywatelom.

więcej

Dr. Adam Czerniak: CETA wzmocni polskich eksporterów?

Adam Czerniak: polskim przedsiębiorstwom może być ciężko rywalizować np. na rynku rolno-spożywczym

więcej

Prof. Dominik Gajewski: Czy rząd uszczelni system VAT?

Gościem programu Pawła Rożyńskiego #RZECZoBIZNESIE był profesor Dominik Gajewski, kierownik Centrum Analiz i Studiów Podatkowych SGH

więcej

Prof. K. Żukrowska: PE przegłosował ratyfikację umowy CETA

– Zastrzeżenia wobec CETA budziło to, że nasz rynek może być zasypany produktami importowanymi z Kanady. Natomiast jeśli popatrzymy na nasze obroty z Kanadą, to mamy dodatni bilans i dajemy sobie z tym świetnie radę – tak komentowała prof. Katarzyna Żukrowska (Instytut Studiów Międzynarodowych, Szkoła Główna Handlowa) poparcie przez Parlament Europejski dla umowy o wolnym handlu między Kanadą a Unią Europejską.

więcej

Bal SGH 2017

Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej ma nieskrytą przyjemność i satysfakcję po raz kolejny organizować największe święto akademickiej społeczności – Bal SGH.

więcej

Studenci SGH i AGH wygrali konkurs na projekty prospołeczne

Festiwal propagujący zdrowy styl życia „EKOstudent” drużyny ze Szkoły Głównej Handlowej oraz szachy dla niewidomych i słabo widzących „Szach Mat” autorstwa studentów Akademii Górniczo-Hutniczej to dwa studenckie pomysły, które zwyciężyły w studenckim konkursie CSR Masters.

więcej

luty 2017

- Klasa Akademicka SGH - EKOstudent - Bal SGH

więcej

Dr Marta Pachocka: I Konferencja Naukowa EUMIGRO

O I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej EUMIGRO „Europa a migracje międzynarodowe” mówiła Marta Pachocka, dr nauk ekonomicznych, adiunkt w Kolegium Ekonomiczno-Społecznego SGH

więcej

Warszawskie uczelnie z MBA w zakresie ochrony zdrowia

Warszawski Uniwersytet Medyczny i Szkoła Główna Handlowa w Warszawie rozpoczynają wspólny program w formule MBA. Jest to pierwszy tego typu kierunek na publicznych uczelniach, który przygotuje menedżerów ochrony zdrowia.

więcej

Zwycięstwo w rankingu MBA „Perspektyw”

Program Canadian Executive MBA (CEMBA) prowadzony przez SGH we współpracy z University of Quebec w Montrealu ponownie zajął pierwsze miejsce w rankingu programów MBA Fundacji „Perspektywy”. Nasz drugi program – MBA-SGH – po raz drugi z rzędu uplasował się na 5. miejscu. Kapituła oceniła 36 studiów MBA.

więcej

SGH kuźnią prezesów według „Rzeczpospolitej”

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie i Politechnika Warszawska zajęły ex aequo 1. miejsce w rankingu „Kuźnia prezesów”, czyli w zestawieniu uczelni, które wykształciły najwięcej szefów największych polskich firm. SGH „szturmem wdarła się w tym roku na podium rankingu”.

więcej

SGH wśród najlepszych szkół biznesu w Europie

Jak co roku w grudniu „Financial Times” opublikował ranking najlepszych 90 uczelni biznesowych w Europie. Ranking ten jest swoistym podsumowaniem czterech rankingów, które organizuje ten znany dziennik. W 2016 roku SGH zajęła 83. miejsce – ex aequo z Bradford University School of Management i EM Strasbourg Business School.

więcej

SGH W RANKINGU „FINANCIAL TIMES” MASTER IN MANAGEMENT 2016

​Dziennik „Financial Times” – jak co roku we wrześniu – opublikował ranking programów magisterskich z zakresu zarządzania. Program SGH awansował nieznacznie – z 75. na 73. miejsce. Oferowany w naszej uczelni program CEMS MIM, który w 2015 r. zajął 4. pozycję, w tym roku został wycofany z rankingu. „Financial Times” upublicznił zestawienie w poniedziałek, 12 września.

więcej

SGH najlepsza w rankingu „Rzeczpospolitej”

30 czerwca „Rzeczpospolita” opublikowała pierwszą edycję nowego rankingu uczelni i wydziałów ekonomicznych. SGH zajęła I miejsce w kategorii uczelni (96,4) – przed Akademią Leona Koźmińskiego (68,0) i Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu (48,8). Twórcy porównania podkreślają jakość i dostępność kadry dydaktycznej, powodzenie absolwentów na rynku pracy oraz liczbę wyjazdów zagranicznych naszych studentów. W kategorii wydziałów w rankingu zwyciężył Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

więcej

 

 Newsletter SGH

 
 
 

 Multimedia

 
 

 Logotypy

 

​Każdy projekt graficzny z logo SGH zamawiany lub wykonywany przez jednostki uczelni czy też firmy i organizacje zewnętrzne musi zostać zaakceptowany przez Dział Promocji i Rekrutacji SGH pod kątem poprawności użycia znaków. Poznaj zasady i pobierz pliki.

WWW.SGH.WAW.PL/LOGO

 

 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kontakt z ekspertem

 
Kontakt z ekspertem SGH przez Dział Promocji i Rekrutacji:
media@sgh.waw.pl
tel.: +48 22 564 95 34 
       +48 22 564 99 47
 

 Rzecznik prasowy

 
dr_piotr_karwowski.jpg

dr Piotr Karwowski


rzecznik@sgh.waw.pl
tel.: +48 691 112 448