Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Media
Jesteś tu: Media > Polski > Aktualności

lipiec 2017

2017-07-07 kategoria: informacja 

Telewizyjny Kurier Warszawski
TVP3 Warszawa, 25.07.2017
Rekrutacja na uczelnie wyższe. Dr Piotr Karwowski

Nowy budynek SGH powstanie obok klubu "Stodoła"
warszawa.wyborcza.pl, 24.07.2017
Szkoła Główna Handlowa ogłosiła konkurs na projekt budynku dydaktyczno-administracyjnego. Obiekt stanie na działce przy ulicy Batorego 8.
(…)
– Uczelnia od dłuższego czasu stara się o rozbudowę swojego kampusu – mówi Piotr Karwowski, rzecznik prasowy SGH. – Tylko, że tam, gdzie jest część główna uczelni jest to na razie niemożliwe. Muszą się zmienić plany zagospodarowania.
http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,22140974,na-srodmiesciu-powstanie-nowy-budynek-sgh.html?disableRedirects=true

AIESEC. „Kształci młodych w duchu tolerancji”
polskieradio.pl, 19.07.2017
Celem tej międzynarodowej organizacji studenckiej jest przekazywanie młodym ludziom zdolności liderskich. Powstała ona po II wojnie światowej, między innymi właśnie po to, aby zapobiegać tego rodzaju konfliktom - tłumaczyła w "Czacie Czwórki" Ola Jeż, koordynatorka programu Global Host w polskiej filii AIESEC przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
(…)
Jak wyjaśniała, AEISEC wspiera 17 celi zrównoważonego rozwoju Organizacji Narodów Zjednoczonych. - Projekty, które realizujemy, opierają się na celach ONZ - podkreśliła Ola Jeż.
http://www.polskieradio.pl/10/5367/Artykul/1790689

​Nowe biznesy z wysokim potencjałem
rp.pl, 6.07.2017
W ostatnim czasie o startupach mówi się bardzo dużo. Nic dziwnego, skoro za kilka lat mają wygenerować w naszym kraju ponad 2 mld zł wartości danej i stworzyć kilkadziesiąt tysięcy miejsc pracy.
(…)
Cennym źródłem doświadczeń są duże koncerny oraz uczelnie. Obie te grupy coraz wyraźniej wyciągają rękę do młodych przedsiębiorców. Przykładem może być Szkoła Główna Handlowa, w ramach której działa SGH Professionals – czyli inicjatywa absolwentów i przedsiębiorców, której celem jest współtworzenie nowych projektów, organizowanie finansowania i pozyskiwanie ekspertów wywodzących się z SGH. Potwierdza to fakt, że absolwenci tej uczelni są bardzo aktywni na polu innowacji.
http://www.rp.pl/Biznes/307069828-Nowe-biznesy-z-wysokim-potencjalem.html#ap-1

Archiwum