Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Media
Jesteś tu: Media > Polski > Aktualności

Nauczyciel na medal – nominowani wykładowcy z SGH

2018-10-17 dpir kategoria: informacja 

Prof. Krzysztof Kozłowski, dr Małgorzata Mierzejewska i prof. Waldemar Rogowski otrzymali nominacje do nagrody dla najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli akademickich w Warszawie w plebiscycie „Nauczyciel na medal” dziennika Polska The Times. Nominacje zostały zgłoszone przez warszawskich studentów i są dowodem wielkiego uznania i sympatii.
Więcej informacji: www.polskatimes.pl/nauczyciel   
Profesor Krzysztof Kozłowski, prorektor SGH ds. dydaktyki i studentów jest kierownikiem Katedry Studiów Politycznych w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym. Naukowo interesuje się teorią polityki – zmianą polityczną, postpolityką, metodologią nauki i teorią gier; Azją Centralną i Wschodnią – zmianą polityczną, systemami politycznymi, myślą polityczną; patologiami politycznymi – szarą sferą polityki, przestępczością zorganizowaną i terroryzmem. 
Doktor Małgorzata Mierzejewska jest adiunktem w Zakładzie Rachunkowości Informatycznej w Instytucie Rachunkowości Kolegium Zarządzania i Finansów. Naukowo interesuje się podatkami w rachunkowości, rachunkowością finansową zakładów ubezpieczeń oraz rachunkowościa finasową. 
Profesor Waldemar Rogowski jest kierownikiem Zakładu Zarządzania Ryzykiem w Instytucie Finansów Korporacji i Inwestycji Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie. Zawodowo interesuje się analizą opłacalności projektów i ich ryzykiem; analizą ekonomiczno-finansową; prognozowaniem zagrożenia przedsiębiorstwa niewypłacalnością; analizą zdolności kredytowej podmiotów gospodarczych; wyceną wartości przedsiębiorstwa.
W roku akademickim 2017/2018 w plebiscycie Inspiracja Roku profesor Krzysztof Kozłowski został nagrodzony w kategorii studium licencjackiego (po raz drugi), a profesor Waldemar Rogowski w kategorii studium magisterskiego. Coroczny konkurs organizowany przez Magiel Niezależny Miesięcznik Studentów ma na celu wyłonienie najbardziej motywującego do pogłębiania wiedzy wykładowcy Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. 
 

Archiwum