Media
Jesteś tu: Media > Polski > Aktualności

Biegacze SGH najlepsi podczas 50. Varsoviady

2013-11-18 pl kategoria: informacja sukcesy sportowe

Wśród pań na dystansie 1600 metrów najlepsza okazała się studentka SGH Anna Maliszewska. W rywalizacji panów na dystansie 2500 metrów, jako pierwszy linię mety przekroczył doktor SGH Michał Bernardelli. Wśród studentów pierwszego roku zabłysnęli Aleksandra Kozak oraz Michał Kulbacki, którzy uzyskując odpowiednio 5. oraz 10. miejsce w swoich kategoriach wiekowych zakwalifikowali się do Akademickich Mistrzostw Polski Studentów Pierwszego Roku.

W klasyfikacjach drużynowych panie zajęły 2. miejsce natomiast panowie uplasowali się na 4. pozycji.

W grach zespołowych nasi reprezentanci zajęli 3. miejsce w turnieju piłki nożnej mężczyn, pokonując w bezpośredniej rywalizacji reprezentację UW. Startowało 12 zespołów.

W zawodach pływackich na 50 metrów stylem dowolnym kobiet Zuzanna Gułaś była 12., a na 50 m stylem klasycznym zajęła 6. miejsce. Wśród mężczyzn na 50 m stylem klasycznym 8. miejsce zajął Wojciech Drab, a na 50 m stylem grzbietowym lokatę 5. osiągnął Jakub Górski.